E FUNDIT/ Shpëtohen 7 turistë në Durrës

Kliko per me shume info

Roja bregdetare kanë shpëtuar 7 turistë që rrezikonin të mbyteshin në ujërat e Detit Adriatik, në Durrës mbrëmjen e sotme.

Mjeti lundrues me të cilin udhëtonin ka pësuar avari dhe është dashur ndërhyrja e rojes bregdetare për t’i nxjerrë në breg.

Kliko per me shume info

Por fatmirësisht, burime bëjnë me dije se përvec panikut, turistët nuk pësuan asnjë lëndim

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here