Babai ndërroi jetë, Kostandin Xhuvani kërkon lirinë

Kliko per me shume info

Pas ndarjes nga jeta të babait të tij, Kostandin Xhuvani, i cili ndodhet në burg për vrasjen e katër personave në një klub nate në zonën e rrugës së Elbasanit, ka kërkuar leje për të marrë pjesë në varrim.

Kostandin Xhuvani ka bërë kërkesë në Drejtorinë e Burgjeve që t’i japë lamtumirën e fundit babait të tij, Gjergj Xhuvani, të ndarë nga jeta ditën e sotme por që deri më tani nuk është bërë e ditur nëse ky institucion do ta pranojë kërkesën e të dënuarit.

Kliko per me shume info

Kostandin Xhuvani, djali i regjisorit te ndare nga jeta dhe i aktores Luiza Xhivani ndodhet ne qeli per akuzen e vrasjes ne lidhje me masakren e ndodhur ne lokal tek rruga e Elbasanit ne Tirane pak vite me pare.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here