Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Berisha: Kapet mushkonja mbi Gjirin e Lalzit (VIDEO)

Ndrikull Xhaçka pershendet nga ajri Edvin Drogen dhe gjeneral Hashashin! Pershendetje dr“Sot me Date 13/08/2019 ora 19:30 Po fluturonte mbi Gjirin e Lalzit disa here deri sa beri uljen.”ps: Ministria e Mbrojtjes se narkoshtetit informon se vet ndrikull Xhaçka po stervitet me narko kaçatorrin e transportit ajror te Kanabisit nga Kanabistani ne Itali! sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 13. August 2019

Ish-kryeministri Sa Berisha ka postuar sot në faqen e tij ne Facebook, një tjetër video ku duket një avion i vogël në fluturim.

Sipas tij, mjeti fluturues i përket narkoflotës, duke lënë të kuptohet se me të po transportohet lëndë narkotike.

Postimi i plote:

“Ndrikull Xhaçka përshëndet nga ajri Edvin Drogën dhe gjeneral Hashashin”, shkruan Berisha, ndërsa publikon edhe mesazhin e qytetarit digjital.
Pershendetje dr
“Sot me Date 13/08/2019 ora 19:30 Po fluturonte mbi Gjirin e Lalzit disa here deri sa beri uljen.”

ps: Ministria e Mbrojtjes se narkoshtetit informon se vet ndrikull Xhaçka po stervitet me narko kaçatorrin e transportit ajror te Kanabisit nga Kanabistani ne Itali!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet