Aksident pranë QSUT në Tiranë, 2 të plagosur

Kliko per me shume info

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje pranë QSUT në Tiranë.

Raportohet se një makinë ka përplasur një motor në të cilin ndodheshin dy persona.

Kliko per me shume info

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur dhe po u jepet ndihma e parë drejtuesit së motorit dhe pasagjeres.

Pritet që policia të zbardhë shkaqet e plota të aksidentit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here