Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tjetër tërmet në Greqi, epiqendra 75 kilometra nën tokë

Greqia duket se nuk po gjen qetësi nga lëkundjet e tokës. Një tjetër tërmet është regjistruar në Kretë, me magnitudë 4.5 të shkallës Rihter.

Sipas mediave greke epiqendra ka qenë në det në pjesën jugore të ishullit në një thellësi prej 75 kilometra nën tokë. Fatmirësisht nuk janë shënuar dëme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet