Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

“E pashë, sikur po më priste”, shqiptarja i del përpara trenit në Itali, humb jetën tragjikisht

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hëne në Brescia, ku një tren ka përplasur për vdekje një grua të re me origjinë shqiptare.

Mediat italiane shkruajnë se gruaja i ka dalë qëllimisht përpara trenit të linjës Brescia-Parma.

Makinisti i trenit nuk ishte në gjendje të bënte asgjë për ta shmangur atë.

“E pashë që po vinte papritur, sikur të më priste dhe nuk mund të bëja asgjë për ta shmangur”, tha drejtuesi i tretuar, duke sqaruar dinamikën e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.