Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E FUNDIT/ Autobusi përfshihet nga flakët në Rrugën e Kombit

Një autobus është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në “Rrugën e Kombit”.

Mësohet se autobusi udhëtonte nga Prishtina në drejtim të Tiranës dhe në të ndodheshin rreth 40 pasagjerë. Fatmirësisht asnjë prej udhëtarëve nuk ka pësuar lëndime, pasi të gjithë kanë arritur të zbresin në kohë.

Shkak për ngjarjen paraprakisht dyshohet një defekt teknik.

Leave A Reply

Your email address will not be published.