Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vajzës i dështon ndërhyrja ekstetike, i plas botoksi në ditën e fejesës

Grupet e Facebook-ut së fundmi janë bërë adresë për të treguar problemet që kanë personat e ndryshëm, duke kërkuar kështu nga anëtarët që t’iu ndihmojnë me ndonjë zgjidhje që e dinë.

Kështu i ndodhi edhe një vajzës nga Kosova, e cila në një nga grupet në rrjetin social Facebook, që numëron më shumë se 150 mijë anëtarë, ka shkruar për një rast që i ka ndodhur.

Duke publikuar edhe tri foto në mënyrë anonime, ajo ka treguar se sot ka një aheng familjar, por, që nuk po mundet të shkojë shkaku që ka pasur një problem me një operacion plastic që pati në buzë.

“I kam bërë buzët po nipi im i vogël tu desht me përfaqë mka ra boks në buzë të sapo bome, e tahs buza u fry shumë pe mbaj me akull shpesh po spo më bjen në vend, kesh te te mjekja që mi ka boa jo veq fillerin ma heki komplet kishte mem ra buza pak ma posht po tash hala ma e ajt mu ka bo…”, shkruan kjo vajzë.

Operacionet plastike jo rrallë herë kanë përfunduar në këtë mënyrë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet