Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Meta publikon foton nga Brezovica: Sot një ditë e veçantë feste

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto nga Brezovica në Kosovë.

Në foto Meta duket i rrethuar nga miq të shumtë. Ai shkruan se sot është një ditë e veçantë feste, duke pasur parasysh Kurban Bajramin.

“Nga Brezovica në Prevallë sot një ditë e veçantë feste dhe urimi mes miqsh!”, shkruan Meta përbri fotos së publikuar në rrjetet sociale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.