Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Air Albania konkurrencë kompanive ajrore, nga tetori të gjitha fluturimet me 20% ulje

Nga tetori “Air Albania” nis fluturimet drejt Europës.

Kushdo që do të udhëtojë me “Air Albania” nga muaji tetor deri në shkurt, do të përfitojë 20% ulje.

Në ofertë përfshihet udhëtimi komod, vizita e vendeve të mrekullueshme dhe shërbimet fantastike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet