Sot në pallatin mbretëror, ja si e kishte më parë shtëpinë Meghan Markle

Bota

Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle po jetojne aktualisht në Frogmore Cottage në Windsor ku po rrisin dhe femijën e tyre të parë , të voglin Archie.

Frogmore Cottage është një Frogmore Cottage eshte një dhuratë nga Mbretëresha për Harry-n dhe Meghan dhe ofron një çerdhe për foshnjën dhe dhjetë dhoma gjumi.

Por përpara së të martohej me princin dukesha Meghan jetonte në Los Angeles. Gjendja e shtëpisë ishte mjaft e mirë si dhe e mbajtshme.Po ashtu ofronte një pamje vërtetë të bukur rrethuar me gjelberim.

Shtëpia, që sot është në shitje për 1.8 milion dollarë, ka këto kushte : katër dhoma gjumi, tri tualete dhe çdo pjesë tjetër është e plotësuar për një jetesë mjaft komode.

ME TE LEXUARAT