Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Dy makina përplasen kokë më kokë, katër të plagosur në Lushnje

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e se djeles në rrugën nacionale Lushnje-Berat.

Dy mjete janë përplasur kokë më kokë mes tyre pranë një kthese, ndërsa dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara.

Aksidenti ka qenë i frikshëm, ndërsa katër të plagosurit janë dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Lushnjës.

behet me dije se njëri prej të plagosurve është nisur më vonë drejt Spiitalit të Traumës Tiranës dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet