Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Gjendet një trup i pajetë në shtëpinë e futbollistit të njohur

Trupi i pajetë i një personi është gjetur gjatë ditës së sotme në oborrin e shtëpisë së futbollistit të Arsenalit, Muhamed Elneny.

Kufoma është konstatuar nga babai i mesfushorit egjiptian, i cili ka njoftuar menjëherë policinë.

Autoritetet egjiptiane kanë mbërritur menjëherë në vilën e mesfushorit dhe kanë marrë viktimën, për të kryer ekzaminimet e nevojshme, ndërsa ende nuk dihet si mund të ketë përfunduar trupi i tij aty.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.