Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Portieri Gentian Selmani bën hapin e madh në karrierë

Gentian Selmani, kaloi një periudhë të suksesshme tek ekipi i Lacit.

Përshkak të paraqitjeve të shkëlqyera me klubin laçian, 21 vjeçari u thirr dhe nga ekipi kombëtarë.

Tashmë portier ka vendosur të largohet nga “bardhezinjt” pas katër sezonesh, dhe do ti bashkohet klubit të Menemenspor në ligën e dytë turke.

Selmani ka firmosur një kontratë 2-vjeçare me ekipin turk.

Klubi ka investuar për t’u ngjitur në elitë dhe sheh te Selmani, gardianin ideal për portën.

Menemenspor është një klub i Izmirit dhe ka ambiciet për ngjitjen në elitë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet