Vlorë, gomonja pëson defekt në det, dy persona shpëtohen nga mbytja

Kliko per me shume info

Policia kufitare dhe kapiteneria e Vlorës shpëtojnë dy persona të cilët gjendeshin në një gomone.

Gomonia “Stuhia 1375” kishte pësuar një defekt dhe për këtë arsye kishte lëshuar sinjalin SOS.

Kliko per me shume info

Policia mesohet se ka marre në pyetje dy shtetasit që ndodheshin në gomone.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here