Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vlorë, gomonja pëson defekt në det, dy persona shpëtohen nga mbytja

Policia kufitare dhe kapiteneria e Vlorës shpëtojnë dy persona të cilët gjendeshin në një gomone.

Gomonia “Stuhia 1375” kishte pësuar një defekt dhe për këtë arsye kishte lëshuar sinjalin SOS.

Policia mesohet se ka marre në pyetje dy shtetasit që ndodheshin në gomone.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet