Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kastro Zizo sqaron deklaratën që turbulloi fansat

Disa dite me pare ai publikoi nje deklarate e cila i turbulloi fansat e tij. Shume prej tyre nuk po dinin si te reagonin por me pas, kengetari Kastro Zizo duket se ka vendosur vete qe te sqaroje te vertetem.

Postimi i Kastro Zizos:
“Një kundërpërgjigje ndaj atyre që më donin vërtet me kancer, një emër që duhet respektuar para se t’më bësh shok me të. E gjitha ishte një lojë fënde ndaj rracës së keqe që po rritet.

Nëse vërtetë do kisha kancer dhe do më thoninn që i kam dhe nja 6 muaj jetë, hahaha… besomëni që do ishin së paku nja 12 vrasje të pashpjeguara dhe nja 30 të vërtetuara. Kështu që jam shëndoshë e mirë miq. Ju dua.”, shkruan këngëtari në postimin e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.