E kapi me të dashurën, gruaja bën burrin për spital

Kliko per me shume info

Pamjet dramatike tregojnë se si një grua godet vazhdimisht me grushte një burrë, duke e lënë të gjakosur pasi që e gjeti duke folur me një femër tjetër.

Në pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë, një burrë shihet duke ndenjur me një grua në një bar, më pas papritmas në ambientet e barit hyn një tjetër grua dhe situata rëndohet.

Kliko per me shume info

Ndërkohë, të pranishmit vetëm shohin të habitur.

Viktima, që në asnjë moment nuk po mundohej të mbrohej, në fund e shtyn gruan duke e rrëzuar atë përtokë dhe largohet tërësisht i gjakosur.

Nuk dihet ende lidhja e gruas me viktimën por mediat angleze shkruajnë se mund të jetë partnerja e tij.

Videoja është filmuar nga kamerat e sigurisë më datën 13 korrik dhe më pas shpërndarë në internet nga pronari i lokalit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here