Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Bora Zemani dhe Donald Veshaj fotografohen së bashku

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim një ndër dyshet më të komentuara të momentit.
Prej kohësh ata po përfliten për një marrëdhënie të mundshme, megjithatë deri më tani askush nuk e kishta pranuar diçka të tillë.
Por me sa duket tani që çdo gjë ka dalë sheshit ata nuk kanë më çfarë të fshehin.
Pak më parë Donaldi ka publikuar në Instagram disa foto ku tregon hijet e tyre teksa po shijojnë një ditë të qetë në plazh.
Ata shfaqen duke imituar simbole të ndryshme dhr tek njëra duke u përqafuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.