Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama: “Koha e përfitimeve abuzive ka marrë fund”

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sërish sot në facebook, foto nga aksioni kundërinformalitet i ndërmarrë në të gjithë vendin.

“Nga Velipoja deri në Ksamil vijojnë bllokimet ligjore të subjekteve që akoma s’e kanë marrë vesh, se koha e përfitimeve abuzive në dëm të konkurencës e të konsumatorit ka mbaruar #ZeroTolerancë?”- shkruan Rama, ndërsa ndan me ndjekësit foto nga subjektet e bllokuara gjatë aksionit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet