Pas 20 vitesh, Laura Konda largohet nga Zëri i Amerikës (VIDEO)

Aktualitet
Pas 20 vitesh, Laura Konda largohet nga Zëri i Amerikës (VIDEO)

https://www.facebook.com/zeriamerikes/videos/330847741155039/

Pas dy dekadave, ikona e televizionit, gazetarja, Laura Konda largohet nga Zëri i Amerikës.

Teksa i dridhej zëri nga emocionet, Laura Konda i dha lamtumirë ekranit, ndërsa transmetohej edicioni i fundit i “Ditarit”.

Ajo tha se, ky do të ishte edicioni i saj i fundit në “Zërin e Amerikës”. Ndërsa foli për intervistat me qytetarët, politikanët në Kosovë, Shqipëri dhe SHBA dhe karrierën e saj këto dy dekada në Zërin e Amerikës, Konda i ka falënderuar të gjithë për bashkëpunimin.

ME TE LEXUARAT