Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pas 20 vitesh, Laura Konda largohet nga Zëri i Amerikës (VIDEO)

Gazetarja Laura Konda largohet nga Zëri i Amerikës

Gazetarja Laura Konda largohet nga Zëri i AmerikësOriginally published at – https://www.zeriamerikes.com/a/laura-konda-voa-z%c3%abri-i-amerik%c3%abs/5010523.html

Gepostet von VOA – Zëri i Amerikës am Montag, 22. Juli 2019

Pas dy dekadave, ikona e televizionit, gazetarja, Laura Konda largohet nga Zëri i Amerikës.

Teksa i dridhej zëri nga emocionet, Laura Konda i dha lamtumirë ekranit, ndërsa transmetohej edicioni i fundit i “Ditarit”.

Ajo tha se, ky do të ishte edicioni i saj i fundit në “Zërin e Amerikës”. Ndërsa foli për intervistat me qytetarët, politikanët në Kosovë, Shqipëri dhe SHBA dhe karrierën e saj këto dy dekada në Zërin e Amerikës, Konda i ka falënderuar të gjithë për bashkëpunimin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet