Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Manjani: Çfarë kërkojnë nga Venecia për Metën

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me kërkesën për shkarkim të presidentit Ilir Meta, ndërsa pyet qeverinë se përse i është drejtuar për opinion Komisionit të Venecias?

loading...

Rekomandojme

”E ka shkelur apo jo Kushtetutën Presidenti duke ushtruar një kompetencë të Tij, pa patur një interpretim përfundimtar e gjykon Gjykata Kushtetuese. Ç’hyn Venecia këtu? Kaq gjë e kupton edhe Ulsiu… Hardhuca pa bisht”. – shkruan Manjani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet