Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ja kush janë 4 vlonjatët që u kapën, pasi kundërshtuan dy policë

Katër persona janë arrestuar mesditën e sotme, pasi një ditë më parë dhunuan dy efektivë policie.

Në pranga kanë rënë Armando Dredhaj, Daniel Muçaj, Sebastian Naqellari dhe Kevin Muhametaj.

Katër vlonjatët po konfliktoheshin me njëri-tjetrin dhe policia ndërhyri për të parandaluar përshkallëzimin e situatës, por përfunduan duke u qëlluar me grushte.

Policët pësuar dëmtime në fytyrë për shkak të goditjeve, por, fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.