Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Haradinaj tregon kur do të niset në Hagë

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka folur për ftesën që i është bërë nga Gjykata Speciale.

Ai në T7 ka deklaruar se ditë më parë, ka filluar komunikimin me dhomat e specializuara.

“Disa ditë më përpara ka fillu komunikimi me dhomat e posaçme dhe i kam prit zyrtarët e tyre këtu”, ka treguar Haradinaj.

Ramush Haradinaj ka treguar se gjatë ditës së nesërme do të niset për në Hagë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.