Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Haradinaj tregon kur do të niset në Hagë

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, ka folur për ftesën që i është bërë nga Gjykata Speciale.

Ai në T7 ka deklaruar se ditë më parë, ka filluar komunikimin me dhomat e specializuara.

“Disa ditë më përpara ka fillu komunikimi me dhomat e posaçme dhe i kam prit zyrtarët e tyre këtu”, ka treguar Haradinaj.

Ramush Haradinaj ka treguar se gjatë ditës së nesërme do të niset për në Hagë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet