E FUNDIT/ Humbje e madhe, Presidentit të Çamërisë i merret jeta në Holandë

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë duket se është bërë publike ditën e sotme në profiling e Facebook-un e Festim Lato.

Sipas informacioneve të marra bëhet me dije se Latos i është bërë një atentat në Holandë.

Kliko per me shume info

Postime të shumta janë bërë në profiling e Facebook të Latos duke u shprehur ngushëllime familjarëve por dhe kombit shqiptarë e duke e cilësuar nëkohësisht si një ngjarje të rëndë për të gjithë kombin shqiptarë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here