Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Një ditë pas dorëheqjes, Ramush Haradinaj shfaqet i relaksuar me familjen

Ramush Haradinaj dje dha dorëheqjen nga posti i kryeministrit të vendit. Por, sot është parë më i relaksuar me familjaret e tij.

Një ditë pasi dorezoi detyren qeveritare ai duket i relaksuar teksa ka pirë kafen e mëngjesit së bashku me nënën, vëllanë dhe dajën e tij.

Fotografinë e ka publikuar vëllau u tij, Vetoni, në profilin e tij në Facebook

Leave A Reply

Your email address will not be published.