Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vendimi/ Gjykata e Tiranës nuk i njeh zgjedhjet, rrëzon kryebashkiakun …

Edhe gjykata e Tiranës ka nxjerrë vendimin e saj për zgedhjet moniste të 30 qershorit ne lidhje me Bashkine Vore.

Ajo ka shpalluar moskompetencë dhe e ka adresuar çeshtjen në Gjykatën e Lartë.


Gjykata ka rrezuar kerkesen e kerkuesit Agim Kajmaku.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet