Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Vendimi/ Gjykata e Tiranës nuk i njeh zgjedhjet, rrëzon kryebashkiakun …

Edhe gjykata e Tiranës ka nxjerrë vendimin e saj për zgedhjet moniste të 30 qershorit ne lidhje me Bashkine Vore.

Ajo ka shpalluar moskompetencë dhe e ka adresuar çeshtjen në Gjykatën e Lartë.


Gjykata ka rrezuar kerkesen e kerkuesit Agim Kajmaku.

Leave A Reply

Your email address will not be published.