Spiropali-Bashës: Ndërro pllakën e gramafonit

Kliko per me shume info

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiroplai i është përgjigjur përmes një postimi në twitter, deklaratave të kryedemokratit Lulzim Basha dhënë për mediat pas takimit me aleatët.

“Lulzim aman ndërro pllakën e gramafonit se s’dëgjohet më as ajo kënga monotone, po veç gërvishtjet e pllakës! Ndërroje atë dreq pllake dhe harroje 30 qershorin bashkë me Baba Xhiken se po të ikën edhe qershori 2021” shkruan Spiropali në twitter.

Kliko per me shume info

Kujtojmë se mëngjesin e sotëm, kreu i opozitës zhvilloi një takim edhe me Presidentin Ilir Meta në zyrën e këtij të fundit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here