Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lushnje-Fier, makina godet drejtuesin e bicikletës, autori largohet nga vendi i ngjarjes

Një aksident me pasojë ndarjen nga jeta te një personi ndodhi pak minuta më parë në autostradën Lushnjë- Fier.

Policia beri me dije se një automjet ka përplasur një burrë që lëvizte me biçikletë pranë vendit të quajtur Vajkan në Fier.

Automjeti është larguar nga vendi i ngjarjes duke e lënë personin të vdekur në vend. Viktima është identifikuar si Shpëtim Isufaj 63 vjeç.

loading...

Rekomandojme

Informacion paraprak:

Sot rreth orës 21:35, në aksin rrugor Lushnje –Fier, në vendin e quajtur “Vajkan” një mjet i paidentifikuar ka goditur shtetasin Sh.I, 63 vjeç, banues në Fier, i cili po udhëtonte me biçikletë.

Drejtuesi i mjetit pas aksidentit është larguar nga vendngjarja.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e mjetit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet