Basha takohet me Metën, më pas thërret aleatët në selinë e PD

Kliko per me shume info

Kryetari i PD Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me Presidentin Ilir Meta.

Takimi kokë më kokë është zhvilluar në orët e para të mëngjesit dhe ka zgjatur rreth 40 minuta.

Kliko per me shume info

Pas takimit me kreun e shtetit, kryetari i PD ka thirrur në një takim aleatët opozitarë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here