Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident i rëndë në Korçë, 4 persona në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Korçë-Bilisht si pasojë e të cilit janë plagusur 4 persona.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Cangonjit ku dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin duke shkaktuar 4 të plagusur emrat e të cilële nuk janë bërë të ditur.


Polica është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e këtij aksidenti të rëndë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.