Rama emëron drejtoreshën e re të Tatimeve Delina Ibrahimaj

Kliko per me shume info

Kryeminitsri Edi Rama ka vendosur emërimin e re të drejtorit të përgjithshëm të Tatimeve.
Delina Ibrahimaj merr këtë detyrë pak kohë pas shkarkimit të drejtorit të mëparshëm Enton Duro.


Ibrahimaj e cila deri tani ka drejtuar INSTAT-in, është prezantuar në detyrën e re në një takim që kryeministri Edi Rama ka thirrur në kryeministri me drejtuesit e Tatimeve në vend.

Kliko per me shume info


Drejtori I mëparshëm Enton Duro u shkarkua nga detyra dhjetë ditë më parë për shkak të mos përmbushjes së pritshmërive dhe mungesës së rezultateve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here