Policia jep detajet: Si ndodhi ngjarja në ish-Bllok, 4 të lënduar

Kliko per me shume info

Diten e sotme zona e Ish-bllokut eshte tronditur nga nje shperthim i madh i cili ka lenduar 4 persona.

Njoftimi i policise:

Kliko per me shume info

Rreth orës 13:15 në rrugën “Vaso Pasha” në ambientet e një dyqani eventesh ka shpërthyer një bombul gazi.

Si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar shtetasit S. P dhe A. P, E. N dhe D.S të cilët u dërguan në Spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here