Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rëndohet bilanci i ngjarjes në Korçës, familja Nako sërish në zi

KORÇË- Zi në familjen Nako. Dy ditë pasi iu vra vëllai nga kunati, ka ndërruar jetë edhe Rasim Nako.

Viktima është 59-vjeçari Rasim Nako.

Ai vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërsa nuk përjashtohet mundësia se mund të ketë ndërruar jetë për shkak të traumës që përjetoi nga vrasja e vëllait.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet