E lidhur me DJ-n e njohur, ja çfarë thotë Dafina Zeqiri

Kliko per me shume info

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka hedhur poshtë të gjitha zërat që qarkullojnë së fundmi, se ajo është në një lidhje me një DJ.

E kontaktuar nga revista Class, Dafina ka thënë se vazhdon të jetë beqare dhe e lumtur. Ajo ka shtuar se nuk është hera e parë që qarkullojnë lajme të tilla, por ajo dhe djemtë e grupit janë si familje.

Kliko per me shume info

“Jo, nuk jam në lidhje me DJ Geek. Kanë qarkulluar, po ashtu, lajme se kam qenë në një lidhje me Pëllumb Citakun (menaxherin e kompanisë Moneyz), i cili është djali i dajës. Kam 5 djem në ekip, dhe jemi shumë të afërt me njëri-tjetrin, kuptohet si familje.

Jemi bashkë pothuajse 24/7. Unë mbetem single dhe e vetmuar (qesh). U bë disa kohë që jam single dhe të them të drejtën, kurrë s’kam qenë më e lumtur”, është shprehur Dafina.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here