Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E FUNDIT/ Makina përplas biçikletën, një i lënduar

Në aksident është shënuar pasditën e sotme nqë Lezhë ku një makinë ka përplasur drejtuesin e një biçiklete.

Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Milot-Lezhë në vendin e njohur si kryqëzimi i Shënkollit si pasojë e të cilit ka mbetur i plagosur drejtuesi i biçikletës.

Sipas raportimeve paraprake i plagosuri me inicialet K.V 25 vjeç, banues në Lezhë, është  transportuar në spitalin Rajonal Lezhë dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor ndërsa drejtuesi i mjetit është shtetasi B.M 36 vjeç banues në Kurbin

Ndërkohë ende nuk janë të qarta shkaqet dhe rrethanat në të cilat ka ndodhur ky aksident.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet