Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Meta në top-formë dhe i pashqetësuar, shijon detin dhe lëshon mesazhin e rradhës

Kjo e dielë e ka gjetur presidentin e Republikës Ilir Meta duke notuar në det.

Nëse një javë më parë kreu i shtetit do të zgjidhte pishinën për të mposhtur temperaturat e larta, sot ai ka zgjedhur detin nga ku lëshon edhe një mesazh

“MOTTO OF THE DAY! Më mirë në det, se në pishinë!”, shkruan presidenti Meta.

Mesazhi i rradhës i presidentit vjen një ditë para se parlamenti socialist të shqyrtojë shkarkimin e tij, gjë, që mesa duket nuk e shqetëson aspak kreun e shtetit. 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet