Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

I hedhin gurë makinës së analistit Fatos Lubonja, reagon Ilir Meta

Një sulm vandal i është bërë makinës së analistit Fatos Lubonja. Eshte zbuluar se një person ka sulmuar me gurë makinën e publicistit të njohur, duke shkatërruar xhamin e parë të mjetit.

Per kete ka reaguar edhe Ilir Meta

Postimi i plote:

Thonë që sot çunat problematikë kanë dalë nga furgoni për të “përshëndetur” makinën e një analisti kritik ndaj Bablokut.
Qoftë fake news për të dielë, për të mirën e Kryeproblematikut!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.