Grida Duma ndryshon look dhe duket…

Kliko per me shume info

Këto tipare i binin gjithmonë në sy nga flokët e errët që Grida mbante zakonisht.
Megjithatë kohët e fundit ajo po shkon drejt ngjyrave të hapura dhe ditën e djeshme ka bërë një ndryshim rrënjësor.

Parukieri i saj Olti Shulla ka publikuar në Instagram fotot e transformimit të deputetes, e cila duket e mahnitshme.
Këtë herë ish-deputetja ka zgjedhur ngjyrën lajthi dhe duhet thënë se kjo ngjyrë flokësh i shkon shumë me sytë e saj të veçantë.

Kliko per me shume info

Ndonëse i ka kaluar të 40-tat Grida vazhdon të jetë një nga figurat më tërheqëse të ekranit, e cila gjithmonë do të bjerë në sy për kujdesin që tregon ndaj vetes.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here