Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident i rëndë në aksin rrugor Shëngjin – Lezhë, 4 në spital

Një aksident automobilistik është shënuar mesditën e sotme në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë.

Sipas informacioneve paraprake nga dalja e njërit automjet nga rruga dhe bllokimit të qarkullimit rrugor kanë mbetur të plagosur 4 persona, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet i ditur.

Ambulanca ka bërë të mundur transportimin e të plagosurve në spital, gjendja e të cilëve ende nuk bëhet e ditur gjithashtu.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen ne venngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve. Ndërkohë që për shkak të aksidentit trafiku në këtë aks rrugor është rënduar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet