Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident i rëndë në Bulqizë, 32-vjeçari dërgohet me urgjencë në Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta me pare në Bulqizë. Motori ka dalë nga rruga dhe për rrjedhojë një 32-vjeçar është plagosur rëndë.

Motori është përplasur me barrierat anës rrugës. Burime nga vendi i ngjarje bejne me dije se i plagosuri është Sulejman Llani. Ai po udhëtonte nga Bulqiza për në Shupenzë.

32 vjeçari Sulejman Llani ka marrë fraktura të rënda në kokë. S.Llani është dërguar për në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet