Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

ZYRTARE/ Partizani firmos me sulmuesin xhamajkan

Klubi i Partizanit pasi zyrtarizoi firmat me Joseph Ekuban dhe Egzon Belicën, ka arritur një tjetër  marrëveshje. Partizani ka gjetur akordin me klubin amerikan Reno 1868 për transferimin e sulmuesit Brian Brown.

Brown i cili po merr pjesë me kombëtaren xhamajkane në turneun ‘CONCACAF GOLD CUP 2019’, ka firmosur një kontratë dy-vjeçare me klubin e ‘kuq’.

Ai do të vihet në urdhrat e trajnerit sapo të mbarojë turneun me përfaqësuesen e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet