Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E FUNDIT/ Tërmeti lëkund Shqipërinë, dridhet jugu i vendit

Një tjetër tërmet ka lëkundur vendin pasditen e sotme.

Pas serisë së lëkundjeve në Korçë, sot rradhën e ka patur Memaliaj.

Tërmeti me magnitudë 3,5 të shkallës rihter ka rënë 16 km në veri-perëndim të Memaliajt dhe 28 km në lindje të Vlorës.

Ende nuk ka informacione për dëme materiale apo në njerëz.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet