Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Buffon nesër mbërrin në Torino

Gjithçka është gati dhe ditën e nesërme pritet të kryhen vizitat mjekësore,të i-sh kapitenit,dhe më vonë do të firmosë dhe kontratën një-vjeçare me “Zonjën e Vjetër”,raporton ”La Gazzetta Dello Sport”.

Buffon megjithëse do të jetë zëvendësuesi i Szczeny, ai do të japi një kontribut të jashtëzakonshëm në dhomat e zhveshjes për shkak të përvojës , njohurive dhe mentalitetit fitues që ai ka.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet