Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Barcelona interesohet për yllin e Milanit

Klubi i Barcelones eshtë interesuar për mbrojtësin e Milanit, Ricardo Rodriguez.

Spanjolli i cili po luan në Itali po shihet si zëvendësim i Jordi Albas.

26-vjeçari e ka vlerën rreth 15 milionë euro, transmeton KosovaPress.

Rodriguez ka bërë 35 paraqitje për Milanin sezonin e kaluar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet