Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pjesmarrje e ulët në votime, Veliaj “kërcënon” policinë bashkiake: Do t’iu kontrollohet gishti

Një mesazh i është dërguar Policisë Bashkiake prej shefit të këtij institucioni, ku policëve iu kërkohet të shkojnë të votohet urgjentisht. Më poshtë, sqarohet se urdhri është dhënë nga kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj.

Policëve iu kërkohet që të shkojnë të votojnë pasi pjesëmarrja është tejet e ulët.

Ata gjithashtu kërcënohen se të hënën do t’u kontrollohet edhe shenja e gishtit për të vërtetuar nëse kanë votuar apo jo.

Mesazhet dërguar Policisë Bashkiake:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet