Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

LAJMI I FUNDIT/ Kryemadhi në selinë e PD-së, takim me Bashën

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi sapo ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike.

loading...

Rekomandojme

Kryemadhi do të zhvillojë një takim me liderin e opozitës Lulzim Basha.

Nuk dihet tema e diskutimit mes tyre, por ku takim vjen vetëm pak minuta para mbylljes së votimeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet