Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Foto/Nusja e dhëndri ndërpresin dasmën, shkojnë të votojnë

Shqiptarët iu janë bashkuar sot qendrave të votimit për të hedhur votën e tyre.

Mes votuesve ka qenë edhe një çift, që po martohej pikërisht sot.

Fotoja e çiftit duke votuar është publikuar në “Facebook” nga kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla.

Ky i fundit e cilëson këtë foto si “Foto të Ditës”, ndërsa shkruan se çifti i ri ka lënë disa minuta dasmën, për të shkuar në votim.

“Photo of the Day?: një çift i ri ka lënë dasmën disa minuta për të shkuar në Qendrën e Votimit”, shkruan Balla.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet