Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Dua të vdes”, Robert Aliaj publikon fleten e votimit: Ky është besimi i humbur i shqiptarëve

Artisti Robert Aliaj ka publikuar një fletë votimi nga zgjedhjet lokale që po mbahen ditën e sotme, në të cilën shkruhet: Dua të vdes.

Krahas fotos, Aliaj ka shkruar se ky është besimi i humbur i shqiptarëve. Sipas Aliaj, Shqipëria është një trup i vdekur dhe i shpëlarë nga historia.

‘Kjo eshte nje flete votimi e plotesuar sot ne mengjes, Kjo eshte zgjedhja e lire e qytetarit shqiptar qe e gjen më me vend te vdes. Ky eshte besimi i humbur i shqiptareve. “SHQIPERIA ESHTE NJE TRUP I VDEKUR, I SHPELARE NGA HISTORIA SEPSE AJO KA TRADHETUAR GJITHSHKA. SHQIPETARET SI KRIMBAT QE E BEJNE PLUHUR KUFOMEN E SAJ….’, shkruan Aliaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet