Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Meta pret Vasilin: Kërkohet përgjegjshmëri dhe sjellje europiane nga të gjithë

Presidenti i Republikës ka inicuar takime me drejtues të forcave politike në përpjekje për te gjetur një zgjidhje për krizën që po kalon vendi.

Ai ka pritur në Presidencë edhe nënkryetarin  e LSI Petrit Vasili.

Kreu i shtetit e ka bërë publik në faqen e tij në facebok lajmin për takimin me drejtuesin e lartë të LSI.

Ja postimi i Metës:

Në vijim të konsultimeve me partitë politike për zgjidhjen e krizës aktuale në vend, prita sot në takim Nënkryetarin e Lëvizjes Socialiste për Integrim, z.Petrit Vasili. Kërkohet përgjegjshmëri dhe sjellje europiane nga të gjithë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet