Meta pret edhe nëkryetarin e LSI Vasili në Presidencë

Kliko per me shume info

Pas takimit me kreun demokrat Luzim Basha kreu i shtetit Ilir Meta ka pritur në një takim nënkryetarin e LSI Petrit Vasili.

Mendohet se temë e takimit do të jëtë situata aktuale dhe kriza politike që po kalon vendi.

Kliko per me shume info


Meta nje ditë më parë ftoi dhe kreun e qeverisë Rama në takim por ky i fundit e refuzoi ftesen e Presidentit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here